RITUÁLY

Předporodní rituál

Oslava ženy a podpora její cesty za vytouženým porodem

Přijďte oslavit před porodem, v kruhu vašich blízkých žen, kamarádek nebo třeba rodiny, vaši krásu mateřství.
Brzy se stanete matkou a možná potřebujete podpořit, dodat sebedůvěru, cítit se krásně, milovaně a ve své síle. Ženy, které pocítí sílu ženské sounáležitosti a podpory, naladí se na své tělo, na svůj stav mysli, mohou často později krásně a bez překážek porodit své miminko.

Je dobré když máte ve svém okolí blízké ženy, který by tuto radostnou událost chtěly s vámi sdílet.

Můžeme napsat přání, která budou vycházet ze srdce všech zúčastněných, a která vás podpoří na cestě, kterou jste si pro své miminko zvolili. Bez výčitek, strachu a předsudků.
Budeme vás hýčkat vonnými oleji a pečovat o vaší ženskou krásu. Můžeme vyrábět amulety k porodu a pro miminko, zpívat písně, malovat na bříško hennou nebo tělovými barvami. Můžeme vyprávět příběhy a naslouchat vašim přáním, která pro své miminko a sebe máte....

Den, kdy předporodní rituál pro vás připravuji je jen Vaším dnem a mým přáním a poselstvím je, abyste si jej užila.
Je možné také projít předporodním rituálem jen sama se sebou, kde vám budu vaší průvodkyní.

Na části vašeho rituálu se domlouváme spolu, dle vašich tužeb a přání a část pro Vás připravuji sama dle mé intuice. Pracuji se živly a s tím co přináší čas, ve kterém rituál připravuji.


Poporodní rituál zavírání kostí

To, co se otevřelo, je třeba uzavřít, abyste se nadechla a mohla jít dál

Poporodní rituál, zavírání kostí je nádherná příležitost oslavit to, že jste se stala matkou. Že jste přivedla na svět své děťátko a tím jste uzavřela jednu etapu svého života a otevřela tak novou.

Tento rituál je vhodný pro každou ženu od ukončení šestinedělí. Je vhodný pro ženu, která zažila nádherný porod, stejně tak pro tu, která si v sobě nemůže uzavřít pocit prázdnoty a nenaplnění svého snu o přirozeném porodu. Pro všechny ženy, které porodily své děťátko císařským řezem a pro všechny ženy, které třeba nikdy nerodily, ale přejí si uzavřít určitou etapu svého života. Je vhodná také pro všechny, kdo se chtějí nechat rituálně opečovat a zažít něco mimořádného.
A na co se můžete těšit?

- povídání

- očistná koupel nebo napářka (dle vašich možností)

- masáž celého těla vonnými oleji

- zavinutí do šátků, uzamčení zámků a uvítání do "nového života"

Tento rituál trvá 3-4 hodiny (někdy i dále) a provádíme jej  společně s dulou Věrkou, je to nádherný zážitek být opečována čtyřrukou masáží :-)


Přechodové rituály

Jsme schopné vymyslet rituál přesně na míru Vaším přáním. Děláme rituály pro ženy, které si přejí nechat minulost za sebou a soustředit se na budoucnost, pro ženy, které se staly babičkami, pro dívky, které se staly ženami... Jsme otevřeny novým výzvám a jsme vděčné za to, že můžeme spolu s vámi prožívat sílu přechodových rituálů.
Rituál můžeme provést u Vás doma, nebo pronajmeme speciální místo. Nebojte se, nechat se opečovat a stát se opravdovou vládkyní vašeho života...


Markéta Matanai - Laskavá péče o ženu
Všechna práva vyhrazena 2019
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky